Prázdninová dialýza

Čeština, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Polski, Português, Românesc, Schweiz, Slovenščina, Slovenský, South Africa, Svéd, Türkçe, Русский, United Kingdom, српски, עברית
Uvoľnite sa, ste v dobrých rukách!

Podstúpenie dialýzy trikrát týždenne neznamená koniec cestovaniu do cudziny a dovoleniek.
 

„Prázdninová dialýza“ Vám umožňuje navštíviť iné dialyzačné centrá za účelom liečby a umožňuje Vám vychutnávať si slobodu cestovania.

Všetky dialyzačné centrá spoločnosti Fresenius Medical Care po celom svete Vám ponúkajú veľa možností. Či už cestujete do zahraničia alebo po svojej krajine, môžete si naďalej užívať aktívny život a navštevovať nové miesta alebo si jednoducho oddýchnuť na slnku!

Existujú tri spôsoby, ako sa dostať preč, v závislosti od toho, kde a ako chcete stráviť svoju dovolenku:

  • Vyberte si destináciu, v ktorej blízkosti sa nachádza dialyzačné centrum spoločnosti Fresenius Medical Care a zarezervujte si svoje ubytovanie. Váš tím NephroCare vám v tom pomôže.
  • Svoju destináciu si zvoľte slobodne. Váš tím NephroCare vám následne pomôže vyhľadať vhodné dialyzačné centrum. Keď ste našli centrum, zarezervujte si ubytovanie.
  • Zúčastnite sa okružnej plavby na parníku špeciálne vybavenom vlastným dialyzačným centrom.

Všetky dialyzačné centrá v sieti NephroCare sú vybavené na porovnateľnej úrovni a ponúkajú rovnakú úroveň kvality.

Ak si vyberiete centrum Fresenius Medical Care, máte možnosť dostať služby NephroCare, na ktoré ste zvyknutý aj doma.

Tím NephroCare vo Vašom „domácom“ centre zabezpečí, aby tím vo Vašom prázdninovom dialyzačnom centre mal dostupné všetky lekárske a dialyzačné informácie, ktoré potrebuje. Takže vyrazte a užívajte si!

Finálne prípravy

Kdekoľvek sa rozhodnete pre návštevu, náklady na Vašu liečbu musí niesť Vaša zdravotná poisťovňa. Ak zostávate vo Vašej krajine, je to len otázka vyplnenia potrebných formulárov, takže si nemusíte s ničím robiť starosti. Tím NephroCare vo Vašom centre vám rád poradí.

Situácia je podobná, ak ste občan Európskej únie a cestujete v rámci EÚ, môžu sa však vyskytnúť doplnkové formality, ako napríklad formuláre, ktoré treba vyplniť. Tím NephroCare Vám poradí aj s týmto.

Ak cestujete do vzdialenejšej krajiny, musíte u svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo zdravotného poistenia overiť situáciu so špecifickými platbami a preplácaním v krajine, ktorú chcete navštíviť.

Po splnení formalít už nie je nič, čo by Vás zastavilo. Odcestujte a užívajte si!

Organizácia Holiday Dialysis International 

Holiday Dialysis International je organizácia vo vlastníctve spoločnosti Fresenius Medical Care, ktorá ponúka zdarma celosvetovo služby rezervácie dialyzačných liečení hemodialyzovaným pacientom v každom kúte sveta.

Manažment priameho kontaktu medzi dialyzačnými jednotkami a každým lekárom pacienta za účelom výmeny lekárskych informácii si vyžaduje pozornosť.

Viac informácií o službách, destináciách a ponukách organizácie Holiday Dialysis International nájdete na stránke www.hditravel.com.